resim
Hakkımızda

Hakkımızda

Egemenoğlu Hukuk Bürosu, kurulduğu 1968 yılından günümüze kadar gelişerek mensubu olan 6’sı ortak olmak üzere 50’in üzerinde avukat ile hukuk hizmetlerini sürdürmektedir. Uluslararası hukuk yayın organlarınca Türkiye’nin önde gelen hukuk büroları arasında sayılan Egemenoğlu ulusal-uluslararası işletmelere ve finans çevresinde faaliyet gösteren kuruluşlara hukuk hizmeti vermektedir.


Egemenoğlu ağırlıklı olarak ticaret hukuku ve sözleşmeler, taşıma ve lojistik sektörüne özgü hukuk hizmetleri, şirket satın alma ve birleşmeleri, proje finans sözleşmeleri, doğrudan yabancı yatırımlar ve proje geliştirme, banka ve finans hukuku, iş hukuku ve uyuşmazlık cozum alanlarında uzman avukat ve danışmanlarıyla şirketlere hukuki destek sağlamaktadır.

Mevzuata tabi sektörlerde de geniş tecrübesiyle öne çıkan Egemenoğlu, telekomünikasyon, enerji, çevre, gıda ve sigorta sektörlerinde, finansal kurum ve menkul kıymetleri düzenleme kurumları ve global anlamda denetim gerektiren ulaşım, enerji ve finansal hizmetler sektörlerine dair geniş hukuki deneyim ve bilgilerini müvekkilleri ile paylaşmaktadır. Egemenoğlu, fiziki yaygınlık, kuvvetli iletişim ve hukukun farklı alanlarında sahip olduğu know-how ile müvekkillerine özgün hukuk hizmeti sağlamaktadır.

Egemenoğlu Hukuk Bürosu

Levent Mahallesi Altzeren Sokak No:1 Levent - Beşiktaş 34330, İstanbul Türkiye

Egemenoğlu Hukuk Bürosu Her Hakkı Saklıdır.

E-Bülten Üyeliği