resim
Yasal Staj

Yasal Staj

Egemenoglu ozenli bir eleme süreci sonunda seçtiği stajyer avukatlar ile avukatlık ruhsatlarını almalari sonrasinda birlikte çalışmayı ilke edinmiştir. Egemenoğlu Hukuk Bürosu, 1 yıl boyunca stajyer avukatlara bir avukat adayı olarak yaklaşmakta ve mensubu olacakları avukatlık mesleğinin önemli  inceliklerini öğrenebilmeleri için avukatlık görevlerini ayrıntılı şekilde aktarmaktadırlar. 

Stajyer avukatlara mentor olarak atanan deneyimli avukatlarımız stajyerler ile koordine olarak proje-bazlı çalışmalar, dava, sözleşme yazılımı, resmi dairelerde işlem yapma, gibi temel  hukuk süreçlerinde kendilerine uygulamalı eğitim vermektedirler. Stajyerlerimiz bunun karşılığında haftalık çalışma raporları  hazırlamakta ve mentorları tarafından bu raporlar incelenerek, staj donemi sonunda ilgili stajyer ile ilgili rapor mentor avukat tarafından üst kademelere sunulmaktadır.

Egemenoğlu mevcut sistemi ile staja başlayan tüm avukat adaylarına yapılandırılmış bir kariyer sisteminde ilerleme olanağı vermektedir. Belirlenen kriterleri yerine getiren ve avukatlık ruhsatı almaya hak kazanan adaylar her yıl kariyer basamaklarında ilerleyerek yönetici avukat ve ortak olma imkanını elde etmektedirler.


Yasal Staj Başvuru Formu için lütfen tıklayınız
Egemenoğlu Hukuk Bürosu

Levent Mahallesi Altzeren Sokak No:1 Levent - Beşiktaş 34330, İstanbul Türkiye

Egemenoğlu Hukuk Bürosu Her Hakkı Saklıdır.

E-Bülten Üyeliği